بلیت منار جنبان

همه روزه 9:00 – 19:30

روزهای‌ تعطیل: تاسوعا و عاشورا، رحلت‌ پیامبر (ص)، شهادت‌ امام‌ جعفر صادق (ع)، شهادت‌ حضرت‌ علی (ع)، رحلت‌ امام‌ خمینی (ره)

 ساعات کاری:

بلیت منار جنبان wifi off بلیت منار جنبان wifi off بلیت منار جنبان weelchair off بلیت منار جنبان weelchair off بلیت منار جنبان wc on بلیت منار جنبان wc on بلیت منار جنبان resturant off بلیت منار جنبان resturant off بلیت منار جنبان prayer room on بلیت منار جنبان prayer room on بلیت منار جنبان coffee shop on بلیت منار جنبان coffee shop on بلیت منار جنبان parking on بلیت منار جنبان parking on

ویژگی ها:

امکان برگشت وجه بلیت وجود ندارد.

این بلیت تاریخ انقضاء ندارد.

‌کودکان زیر 7 سال نیازبه خرید بلیت ندارند.

تهیه بلیت‌ نیم‌ بها و رایگان فقط در محل به‌ صورت‌ حضوری‌ می‌باشد.

تذکرات:

1 ساعت

زمان پیشنهادی بازدید:
step-3 بلیت منار جنبان step 3 80x80 بلیت منار جنبان step 3 80x80

نمایش ووچر اختصاصی و ورود به مکان مورد نظر

step-2 بلیت منار جنبان step 2 80x80 بلیت منار جنبان step 2 80x80

دریافت ووچر اختصاصی بدون نیاز به چاپ

step-1 بلیت منار جنبان step 1 80x80 بلیت منار جنبان step 1 80x80

خرید آنلاین ووچر بدون ایستادن در صف

3,000 تومان

منارجنبان

یکی از جاذبه های  تماشایی و بنام اصفهان، که در خیابان آتشگاه و در مسیر جاده اصفهان به نجف آباد واقع شده است، بنای تاریخی  منارجنبان می باشد که بر روی مقبره یکی از عارفان قرن هشتم هجری به نام عمو عبدالله کارلادانی ساخته شده است. این بنا از یک ایوان با دو مناره هرکدام به ارتفاع 17/5 متر و صحن تشکیل شده است و سقف آن با کاشی کاری های لاجوردی و فیروزه ای پوشانده شده است. محبوبیت این بنا، به علت نوسانی است که هنگام تکان خوردن یکی ازمناره ها، مناره دیگر و در نهایت کل ساختمان به نوسان در می آیند. این بنای ارزشمند به شماره 349 در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.