درباره ما

در سال 1397 با همت و تلاش تیم مهندسی و کسب و کار شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان عضو گروه داده پردازی بانک پارسیان و همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، برند تفریحآتی با هدف آسان سازی گردشگری از طریق بسترهای هوشمند الکترونیکی و اینترنتی با رویکرد توسعه گردشگری در ایران ایجاد گردید. برند تفریحآتی برگرفته از کلمه تفریح (به معنای شادمانی کردن) و آتی بر گرفته از سر واژه نام شرکت می باشد.
تفریحآتی آمده است تا با روشی جدید و متفاوت جهت آسان سازی گردشگری ، کاهش هزینه ها، تشویق و ایجاد علاقمندی افراد به گردشگری و توسعه این صنعت اقدام نماید. علی رغم فواید جسمی و روانی ذکر شده در مورد گردشگری و سفر توسط بزرگان هزینه های زندگی موجب گردیده تا گردشگری سهم کمی در سبد خانواده ها داشته باشد. لذا با استفاده از تکنولوژی، تکنیک های ارزان سازی و ارائه بستر خدمات متنوع گردشگری افراد، خانواده ها و گروه ها به آسانی می توانند به گردش و شادی بپردازند.
پلتفرم تفریحآتی با ارائه دسترسی های متنوع از طریق اینترنت، اپلیکیشن موبایل، استندهای Self Service و کارت بلیت، شرایطی را برای گردشگران بوجود آورده که بتوانند به آسانی بلیت خود را تهیه نمایند و از خدمات بدون انتظار در صفهای طولانی بهره مند گردند.